5 باید و 5 نباید قانون جذب که باید بدانید!

با استفاده از قانون جذب به صورت موفقیت آمیز مشکلی دارید؟ چقدر قانون جذب را خوب می شناسید؟ تا چه حد آن را در زندگی روزانه خود به کار می برید؟ اگر در اجرای قانون جذب در زندگی خود مشکل دارید، به این دلیل است که احتمالاً نحوه کارکرد آن را نمی دانید.

اگر واقعا قصد دارید قانون جذب را در زندگی خود به کار بگیرید، این مقاله به شما کمک می کند بدانید که چه اشتباهی انجام می دهید تا بتوانید آن را تغییر دهید. بنابراین می توانید نتایج بهتری از این طریق دریافت کنید.

همانطور که گفتیم ۵ باید و ۵ نباید وجود دارد که هنگام کار با قانون جذب باید به آنها توجه کنید.

فهرست عناوین این مطلب:

۵ باید اجرای قانون جذب

۱- همانطور که می خواهید باشید

شما احتمالاً فکر می کنید «وای چه نکته مفیدی. اگر من واقعا بتوانم همانطور که می خواهم باشم، پس دیگر تمایلی به جذب آن خواهم داشت؟» چه حدسی می زنید؟ حق با شماست. دنیای اطراف شما بازتاب کاملی از آنچه شما بوده اید، است.  شما در حال حاضر، جمع کل افکار و احساسات خود تا به امروز هستید.

قانون جذب دقیقا بدین شکل عمل می کند. اجازه دهید فرض کنیم که شما به دنبال ثروت فراوانی هستید. حالا فرض کنیم، شما عملا ثروتمند هستید. چه احساسی دارید؟ چگونه فکر می کنید؟ چگونه به این قضیه واکنش نشان می دهید؟ چگونه در مواجهه با اتیکت قیمت در فروشگاه واکنش نشان می دهید؟  این عبارت را به یاد بیاورید

همان تغییری باشید که می خواهید در جهان ببینید

در این جمله نکات عمیقی زیادی وجود دارد.

۲- منطق را کنار بگذارید

تنها چیزی که باید بفهمید، این است که شما یک آرزو دارید پس دقیقاً بدانید که شما چه می خواهید. و بعد فرض کنید که قبلاً انجام شده است. نیازی نیست بدانید که چگونه این کار را انجام دهید. روش های زیادی برای اجرای تمایلات شما وجود دارد. راه هایی فراتر از تصورات شما!

با عدم تحلیل چگونگی اجرای آن، به نفع خودتان عمل می کنید. نکته دیگر این است که سعی نکنید منطقی باشید. به هر دلیلی آنها خواسته های شما هستند. خواسته ها یک طرف سکه هستند. طرف دیگر سکه تحقق آن است. به عبارت دیگر، سعی نکنید خواسته خود را به این دلیل که «غیر منطقی» به نظر می رسند زیر سوال ببرید.  منطق را کنار بگذارید. جادو را در آغوش بگیرید!

۳- مدیتیشن کنید

مراقبه مهم است. این مورد کمک می کند، در حالی که رویای خود را جذب می کنید، آرام باشید. اگر احساس اضطراب می کنید، نمی دانید چه موقع و چگونه باید مراقبه کنید. اگر فکر می کنید که تصورات، و سایر تکنیک های شما موثر واقع می شوند، مراقبه کنید.

مراقبه به شما کمک می کند تا مرکز خود را پیدا کنید. مراقبه شما را به قدرت نامحدودی که در وجود شما است متصل می کند.  شما را به سکون در می آورد. در آن سکون، شما می دانید که تمام آنچه شما می خواهید انجام شده است! بنابراین می توانید استراحت کنید.

۴- قدردانی کنید

بابت آنچه که دارید قدردانی کنید. قدردانی آنچه که دارید و آنچه قرار است جذب کنید بسیار مهم است. تصور کنید تمام آنچه که می خواهید را به دست آورده اید. تنها کار شما این است که فرض کنید شما همان چیزی هستید که می خواهید باشید.

هر تکنیکی که برای کمک به شما در این راه پیشنهاد می شود، همه در یک نکته خلاصه می شوند، «فرض کنید» از آنجا که در حال حاضر همان چیزی هستید که می خواهید، چه احساسی در مورد تجربه آن دارید؟ قطعا قدردان آن خواهید بود. باید خدا را شکر کنید که اکنون آن را دارید.

۵- تمرین جدایی

شما احتمالا از تمرین رهایی شنیده اید. اما این مفهوم تازه ای است که ما به آن می پردازیم.  این رهایی از هر چیزی است که شما را از خواسته های تان جدا می کند. این رهایی از فردی است که قبلاً بودید.

از فردی که بی پناه، یا بدون عشق یا مریض بود.  این رهایی کامل از الگوهای خود، باورها و ایده های قدیمی شماست. این جدا شدن رهایی از قدیم است و دلبستگی به حالت جدید و ترجیح وجود خود است.

۵ نباید هنگام اجرای قانون جذب

۱- سعی نکنید همیشه احساس خوبی داشته باشید

احتمالا از شنیدن این جمله تعجب کرده اید. ما به شما توضیح خواهیم داد. شما می خواهید ثروتمند شوید؟ عالی است. آیا می دانید که افراد ثروتمند روزهای بدی نیز پشت سر گذاشته اند؟

بعضی اوقات مریض شده اند. با برخورد های بدی مواجه شده اند و ناراحت شده اند.  آیا آنها به دلیل داشتن بیماری و یا ناراحتی صدمه دیده اند و یا ثروت خود را از دست داده اند؟

خیر. آنها هنوز هم ثروتمند هستند. بعضی اوقات ممکن است احساس خوبی نداشته باشید. اما حتی وقتی با بدترین احساس دنیا مواجه هستید، نکته اصلی این است که فرض کنید شما در حال حاضر همان چیزی هستید که می خواهید.

من تجربیات بی شماری از شرایط ناخوشایند را تجربه کرده ام، با این وجود همچنان به فرضیه قانون جذب ادامه می دهم. دیدگاه شما باید اینگونه باشد که من همیشه آنچه را که می خواهم، با وجود تمام سختی ها به دست می آورم.

از قانون 5 ثانیه تا قانون جذب

۲- تردید نداشته باشید

بخش منطقی ذهن شما به هر شکلی شما را به شک می اندازد. این یک نوع مکانیسم محافظ است که در صورت ناکامی، شما را از ناامیدی باز می دارد.

ذهن منطقی شما به آن عادت کرده است. و ربطی به نحوه کار قانون جذب ندارد. تنها می تواند مشخص کند که شما چه تمایلات و خواسته هایی دارید. هنگامی که خود را در شک و تردید می بینید، به جای یادآوری شک ها، خواسته خود را انتخاب کنید.

ممکن است یک دوست خوب به شما بگوید که امکان ندارد خواسته های شما محقق شوند.

ذهن خود شما دلیل هایی را ارائه می دهد که احتمالا این ایده کار نخواهد کرد. هر بار که شک می کنید، سوالی در ذهن شما ایجاد می شود که:

آیا شما واقعاً همانی هستید که می گویید؟ 

از شک و تردید به عنوان یک ابزار مثبت استفاده کنید تا به شما خواسته های تان را دوباره یادآوری کند.

۳- از جستجوی نشانه ها خودداری کنید

آیا قانون جذب عمل می کند؟ البته، آیا منظور آنها این است که تمایلات شما در حال اجرا است؟ مطمئن باشید که همینطور است.

بنابراین جستجوی نشانه ها چه مشکلی به وجود می آورد؟ بعد از انجام کارهای لازم نشانه ها بروز پیدا می کنند. قبل از آن اتفاقی نمی افتد. برای دیدن نشانه های مثبت، باید همیشه به آنچه انجام می دهید باور داشته باشید.

اگر به دنبال نشانه هایی هستید که اثبات کنند آنچه تصور می کنید کار می کند، به این معنی است که شما آن را باور نمی کنید. اگر آن را باور نمی کنید، و هیچ نشانه ای پیدا نمی کنید، ایمان خود را از دست می دهید. پس این کار را کنار بگذارید.

۴- ندای درون خود را نادیده نگیرید

وقتی برای انجام کاری احساس ناخوشایندی دارید، به ندای درون خود گوش دهید. آن را خاموش نکنید. آن را به تعویق نیندازید. قطعا دلیلی برای احساس نیاز به برقراری آن تماس، ارسال آن ایمیل یا مراجعه به یک شخص خاص وجود دارد.

همیشه به ندای درونی خود گوش دهید. آن را دنبال کنید تا شما را به سوی خواسته های تان سوق دهد. شهود شما این است که چگونه خدا با شما صحبت می کند.

۵- فرض نکنید که کار نمی کند

زمان هایی وجود داشته است که من برای کار در یک پروژه انتخاب نشده ام. در حالی که فرض می کردم که این کار را دارم و در آن پروژه سمتی دارم. با وجود شواهد عینی برعکس، حدس بزنید چه اتفاقی می افتاد؟ همیشه اوضاع بهتر از آنچه تصور می کردم پیش می رفت.

فقط به دلیل اینکه خبرهایی می شنوید که مطابق میل شما نیست، به معنای عدم موفقیت قانون جذب نیست. این عبارت را با خود تکرار کنید که «من به آنچه تمایل دارم، میرسم.»  نه فقط صرفا با ادای کلمات بلکه باید واقعا ایمان داشته باشید. اگر باور کنید که توانایی جذب هر آنچه بخواهید را دارید، همه خبرهای بد می توانند به نفع شما تغییر کنند.

در نهایت عبارت «من آنچه را که هستم جذب می کنم» را نباید فراموش کنید.

امیدواریم که مقاله ۵ باید و نباید قانون جذب برای شما مفید باشد و با تکنیک های مطرح شده به آنچه تمایل دارید دست پیدا کنید.

 

قایق زندگی  با انتخاب دکتر یاوریان به عنوان مربی خود:

قایق بادبانی زندگی خود را در تلاطم امواج روزگار با لذت و اطمینان تا ساحل آرامش مطلوب به پیش برانید.

پست قبلینوشته بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

61 + = 69